IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.18) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: more
oc: mai

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: default
oc: defaut

en: Country
oc: País

en: none
oc: pas cap

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Street
oc: Carrièra

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Sort by
oc: Triar per

en: Refine
oc: Afinar

en: Apply
oc: Aplicar

en: Last visit
oc: Darrièra visita

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: Offset
oc: Decalatge

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: No results text
oc: Tèxte en l'abséncia de resultats

en: Master
oc: Maître

en: State or province
oc: Estat o província
