IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.20) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: more
he: עוד

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Reset
he: איתחול

en: default
he: ברירת מחדל

en: Country
he: מדינה

en: none
he: ללא

en: Region
he: איזור

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Provider
he: ספק

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Refine
he: מיקוד

en: Map
he: מפה

en: Apply
he: החל

en: Last visit
he: ביקור אחרון

en: Postal Code
he: מיקוד

en: Offset
he: היסט

en: Route
he: נתיב

en: IP address
he: כתובת IP

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: No results text
he: כיתוב כאשר אין תוצאות

en: Master
he: מאסטר
