IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.20) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Country
th: ประเทศ

en: none
th: ไม่มี

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Address
th: ที่อยู่

en: State
th: รัฐ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: Street
th: ถนน

en: City
th: จังหวัด

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Map
th: แผนที่

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์

en: Route
th: เส้นทาง

en: IP address
th: ที่อยู IP
