IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.23) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: more
cs: více

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: default
cs: výchozí

en: Country
cs: Země

en: none
cs: žádné

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Street
cs: Ulice

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: seconds
cs: sekund

en: Refine
cs: Omezit

en: Map
cs: Mapa

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Apply
cs: Použít

en: Last visit
cs: Poslední návštěva

en: Postal Code
cs: PSČ

en: Country code
cs: Kód země

en: Raw
cs: Nezpracováno

en: Offset
cs: Posun

en: Route
cs: Cesta

en: IP address
cs: IP adresa

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: No results text
cs: Text pro nulový (prázdný) výsledek

en: Master
cs: Nadřízené
