IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.23) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Refine
dz: ཡང་དག་བཟོ་ནི་

en: Last visit
dz: བལྟ་སྤྱོད་མཇུག།
