IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.23) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: more
fil: marami pa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Advanced options
fil: Mga abansadong pagpipilian

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: none
fil: wala

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: IP Address
fil: Tirahang IP

en: IP address
fil: Tirahang IP
