IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.23) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: more
sl: več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: none
sl: nič

en: Region
sl: Regija

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Refine
sl: Zožaj

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Last visit
sl: Zadnji obisk

en: IP address
sl: IP naslovi
