IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.24) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: more
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Country
ka: ქვეყანა

en: none
ka: არცერთი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: - All -
ka: - ყველა -
