IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.25) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: disabled
hr: onemogućeno

en: more
hr: više

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Reset
hr: Poništi

en: default
hr: Zadano

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: none
hr: ništa

en: Region
hr: Regija

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Provider
hr: Pružatelj

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Last visit
hr: Posljednja posjeta

en: IP address
hr: IP adresa

en: Asc
hr: Uzlazno
