IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.25) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Reset
kk: Ысыру

en: default
kk: әдепкі

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Region
kk: Аумақ

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Last visit
kk: Соңғы көшу
