IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.25) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: disabled
lv: atspējots

en: more
lv: vairāk

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: default
lv: noklusējums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: none
lv: neviens

en: Region
lv: Reģions

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Map
lv: Karte

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Last visit
lv: Pēdējais apmeklējums

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Route
lv: Maršruts

en: IP address
lv: IP adrese

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: No results text
lv: Tukša rezultāta teksts
