IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.25) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mg: Manaiky

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: - None -
mg: - Tsy misy -
