IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.25) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: more
ne: धेरै

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Route
ne: मार्ग
