IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.26) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: disabled
az: söndürülüb

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: none
az: yoxdur

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Average
az: Orta

en: Maximum
az: Maksimum

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Provider
az: Provayder

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Sort by
az: Sırala

en: Map
az: Xəritə

en: or
az: və ya

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: Offset
az: Ofset

en: Route
az: Marşrut

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Sum
az: Cəm

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
