IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.26) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Page
br: Pajenn

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Minimum
br: Izek

en: Route
br: Hentad
