IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.26) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: none
km: គ្មាន

en: Region
km: តំបន់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: Last visit
km: ចូល​ទស្សនា​ចុងក្រោយ

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP
