IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.26) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: more
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: default
ku: بنەڕەتی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: none
ku: هیچ

en: Region
ku: ناوچە

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Last visit
ku: دوا سه‌ردان

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
