IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.26) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: disabled
sq: jo aktiv

en: more
sq: tjetër

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: none
sq: asnjë

en: Region
sq: Sektori

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Last visit
sq: Vizita e fundit
