IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.26) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: disabled
te: అచేతనం

en: more
te: మరిన్ని

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: default
te: అప్రమేయం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Country
te: దేశం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Page
te: పేజీ

en: Average
te: సగటు

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Address
te: చిరునామా

en: State
te: రాష్ట్రం

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: City
te: నగరం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Precision
te: ఖచ్చితత్వం

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Sum
te: మొత్తం

en: - All -
te: - అన్ని -
