IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.27) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: disabled
hy: անջատված

en: more
hy: ավելի

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: none
hy: ոչ մի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Provider
hy: Մատակարար

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Second
hy: Վարկյան

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: IP address
hy: IP հասցե
