IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.27) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)

en: Street
kn: ಬೀದಿ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Second
kn: ಸೆಕೆಂಡು

en: last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Locality
kn: ಪ್ರದೇಶ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Lookup
kn: ಲುಕ್ಅಪ್

en: nothing
kn: ಏನೂ ಇಲ್ಲ

en: Zoom level
kn: ಗಾತ್ರಬದಲಾವಣೆಯ ಮಟ್ಟ
