IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.27) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: more
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: None
ps: هېڅ يو

en: default
ps: تلواله

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Region
ps: سيمه

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Second
ps: دوهم

en: Map
ps: نقشه

en: or
ps: او

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
