IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.27) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: more
ta: மேலும்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Advanced options
ta: உயர்தர தெரிவுகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: none
ta: இல்லை

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்
