IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.28) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: disabled
bs: onemogućeno

en: more
bs: još

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Country
bs: Zemlja

en: none
bs: ništa

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Address
bs: Adresa

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Second
bs: Sekunda

en: Apply
bs: Primjeni

en: Precision
bs: Preciznost
