IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.28) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: more
el: περισσότερα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: default
el: προεπιλογή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Country
el: Χώρα

en: none
el: κανένα

en: Region
el: Περιοχή

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Average
el: Μέσος όρος

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Last
el: Τελευταίο

en: Provider
el: Πάροχος

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: First
el: Πρώτο

en: Second
el: Δευτερόλεπτο

en: Map
el: Χάρτης

en: or
el: ή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: Last visit
el: Τελευταία επίσκεψη

en: Country code
el: Κωδικός χώρας

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Route
el: Διαδρομή

en: IP address
el: διεύθυνση IP

en: Sum
el: Άθροισμα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: No results text
el: Κείμενο όταν δεν υπάρχουν αποτελέσματα
