IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.28) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: disabled
eo: malŝaltita

en: more
eo: pli

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: default
eo: defaŭlto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: none
eo: neniu

en: Region
eo: Regiono

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Average
eo: Meznombro

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Desc
eo: malkreske

en: Provider
eo: Provizanto

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Second
eo: Sekundo

en: Apply
eo: Apliku

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Precision
eo: Precizo

en: Last visit
eo: Lasta vizito

en: Route
eo: Vojo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
