IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.28) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: disabled
eu: ezgaituta

en: more
eu: gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Go
eu: Joan

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: default
eu: lehenetsia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: none
eu: bat ere ez

en: Region
eu: Atal

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Last
eu: Azkena

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: First
eu: Lehena

en: Second
eu: Segundu

en: Map
eu: Mapa

en: or
eu: edo

en: Apply
eu: Ezarri

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Last visit
eu: Azken bisita

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Route
eu: Bidea

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
