IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.29) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: disabled
cy: analluog

en: more
cy: mwy

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: default
cy: rhagosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Country
cy: Gwlad

en: none
cy: dim

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Average
cy: Cyfartaledd

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Last
cy: Olaf

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Street
cy: Stryd

en: City
cy: Tref

en: Postal code
cy: Cod Post

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: First
cy: Cyntaf

en: Second
cy: Eiliad

en: or
cy: neu

en: Apply
cy: Ceisio

en: Precision
cy: Trachywiredd

en: Last visit
cy: Ymweliad diwethaf

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
