IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.29) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: disabled
gl: desactivado

en: more
gl: máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: default
gl: predeterminado

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: none
gl: ningún

en: Region
gl: Área

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Average
gl: Media

en: Maximum
gl: Máximo

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Provider
gl: Proveedor

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Postal code
gl: Código postal

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: seconds
gl: segundos

en: First
gl: Primeiro

en: Second
gl: Segundo

en: Map
gl: Mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: or
gl: ou

en: Apply
gl: Aplicar

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Precision
gl: Precisión

en: Last visit
gl: Última visita

en: Country code
gl: Código de país

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Route
gl: Ruta

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Sum
gl: Suma

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
