IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.29) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: default
mn: Үндсэн

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: none
mn: хоосон

en: px
mn: пиксел

en: Region
mn: Бүс

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: IP address
mn: IP хаяг
