IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.29) - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: disabled
pl: wyłączone

en: more
pl: więcej

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Go
pl: Idź

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: default
pl: domyślny

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: none
pl: brak

en: px
pl: pikseli

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Average
pl: Średnia

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Last
pl: Ostatni

en: Provider
pl: Usługodawca

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Street
pl: Ulica

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: seconds
pl: sekundy

en: First
pl: Pierwszy

en: Second
pl: Sekunda

en: Map
pl: Mapa

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: or
pl: lub

en: last
pl: ostatnia

en: Accuracy
pl: Dokładność

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Precision
pl: Dokładność

en: Last visit
pl: Ostatnia wizyta

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: nothing
pl: nic

en: Route
pl: Trasa

en: IP address
pl: Adres IP

en: Zoom level
pl: Poziom przybliżenia

en: Sum
pl: Suma

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Redirection
pl: Przekierowanie

en: Your location
pl: Twoja lokalizacja

en: Asc
pl: Rosnąco

en: No results text
pl: Tekst w przypadku braku wyników

en: Master
pl: Główny

en: <strong>Last visit:</strong> %date
pl: <strong>Ostatnia wizyta:</strong> %date
