IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.29) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: or
se: dahje
