IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.29) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: disabled
sk: vypnuté

en: more
sk: viac

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Go
sk: Prejsť

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: None
sk: Žiadne

en: default
sk: predvolené

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: none
sk: žiadne

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Average
sk: Priemer

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Last
sk: Posledné

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: seconds
sk: sekundy

en: First
sk: Prvý

en: Second
sk: Sekunda

en: Map
sk: Mapa

en: Map height
sk: Výška mapy

en: or
sk: alebo

en: last
sk: koniec

en: Locality
sk: Lokalita

en: Apply
sk: Použiť

en: Precision
sk: Presnosť

en: Last visit
sk: Posledná návšteva

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Offset
sk: Ofset

en: nothing
sk: nič

en: Route
sk: Cesta

en: IP address
sk: IP adresa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
