IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.30) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: more
af: meer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Go
af: Gaan

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: none
af: geen

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: Last visit
af: Laaste besoek

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
