IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.30) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: disabled
am: የቦዘነ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: none
am: ምንም

en: Region
am: ክልል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Precision
am: ትክክልነት

en: Route
am: ፈለግ
