IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.30) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: disabled
lt: išjungtas

en: more
lt: daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Go
lt: Pirmyn

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: default
lt: įprasta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: none
lt: joks

en: Region
lt: Sritis

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Average
lt: Vidutinis

en: API Key
lt: API raktas

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Last
lt: Paskutinis

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: First
lt: Pirmas

en: Second
lt: Sekundė

en: Map
lt: Žemėlapis

en: or
lt: arba

en: Accuracy
lt: Tikslumas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Last visit
lt: Paskutinis apsilankymas

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Raw
lt: Paprastas

en: nothing
lt: Nei kiek

en: IP address
lt: IP adresas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Find me
lt: Surask mane

en: "Find me" button
lt: "Surask mane" mygtukas

en: Find visitor using Wifi/GPS location detection
lt: Surasti lankytoją  Wifi/GPS vietos nustatymu

en: A single click is sufficient!
lt: Vieno paspaudimo užtenka!
