IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.30) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: disabled
mr: असमर्थ

en: more
mr: आणखी

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: default
mr: मुलभूत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Country
mr: देश

en: none
mr: काहीच नाही

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Address
mr: पत्ता

en: State
mr: राज्य

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Minimum
mr: किमान

en: Precision
mr: अचूकपणा

en: Route
mr: मार्ग
