IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.27) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: disabled
be: адключана

en: more
be: болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: default
be: прадвызначана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: none
be: няма

en: Move to
be: Перайсці да

en: Region
be: Рэгіён

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Maximum
be: Максімум

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Second
be: Секунда

en: Map
be: Мапа

en: Apply
be: Ужыць

en: Minimum
be: Мінімум

en: Precision
be: Дакладнасць

en: Last visit
be: Апошні візіт

en: Route
be: Маршрут

en: IP address
be: IP адрас
