IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.30) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: none
bn: একটিও নয়

en: Region
bn: অঞ্চল

en: Block
bn: ব্লক

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: IP address
bn: IP ঠিকানা
