IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.30) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: more
nn: meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: default
nn: standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Country
nn: Land

en: none
nn: ingen

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Address
nn: Adresse

en: City
nn: By

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: seconds
nn: sekundar

en: Second
nn: Sekund

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
