IP Geolocation Views & Maps (7.x-1.30) - en to ta translation catalogue (30 entries)

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: more
ta: மேலும்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Go
ta: செல்

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Country
ta: நாடு

en: none
ta: இல்லை

en: Region
ta: பகுதி

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Average
ta: சராசரி

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Second
ta: வினாடி

en: Map
ta: வரைபடம்

en: or
ta: அல்லது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: Last visit
ta: கடைசி வருகை

en: Route
ta: வழி

en: IP address
ta: IP முகவரி

en: Sum
ta: தொகை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
