IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Update
ast: Anovar

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
