IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Update
br: Hizivadenn

en: About
br: Diwar-benn
