IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Country
bs: Zemlja

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Not installed
bs: Nije instalirano
