IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Country
el: Χώρα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: here
el: εδώ

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: About
el: Περί
