IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Country
eo: Lando

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Not installed
eo: Ne instalita
