IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Yes
es: Sí

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Country
es: País

en: Update
es: Actualizar

en: here
es: aquí

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Animation
es: Animación

en: About
es: Acerca de

en: Delete item
es: Eliminar elemento

en: Flush all
es: Vacíar todo
