IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Country
et: Riik

en: Update
et: Uuenda

en: here
et: siin

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: About
et: Programmist

en: Delete item
et: Kustuta
