IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Country
fa: کشور

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: here
fa: اینجا

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Installed
fa: نصب شده

en: About
fa: درباره

en: Delete item
fa: حذف آیتم
