IP Locator with Splash (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Country
hr: Država

en: Update
hr: Osvježi

en: here
hr: ovdje

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis
